Facebook Twitter Linkedin Türkçe English
EDH

Hizmetlerimiz | Ölçüm | Kapalı Alan Uygulamaları

lsi lastem inside measures ile ilgili görsel sonucu


Kapalı Çevre Kalitesi

LSI Lastem'in kuruluşundan bu yana, kapalı çevre değerlendirme ana iş olmuştur. Yıllar geçtikçe, bina sakinlerinin sağlığını ve konforunu tanımlayan kritik miktarları ölçmek için sistemlerin en eksiksiz aralığı uygulanmaktadır
 

Sıcaklık stresi ve termal konfor

İlgili ISO standartlarına göre sağlık ve güvenlik uygulamalarında ısıl konfor ve ısı / soğuk stres ölçümü için son teknoloji ürünü sistemleri kullanılmaktadır. Yıllar içinde bu uygulama gerçek bir LSI LASTEM uzmanlığı haline gelmiştir.


HVAC (Isıtma, Havalandırma İklimlendirme)

HVAC (Isıtma, Havalandırma Klima) sistemleri performanslarını düzenleyen ve optimum enerji harcamaları ile daha iyi bir termal hisse ulaşmak için ısıl konfor ve iç hava kalitesi izleme için komple çözümler sunulmaktadır.


Binalar değerlendirme / Duvar yalıtımı

Duvar ısı geçirgenliği, termal konfor, iç mekan hava kalitesi ve havalandırma, aydınlatma kontrolleri dahil olmak üzere - Bina enerji tasarrufu kapasite ve ilgili çevresel konfor (Yeşil Bina Değerlendirme Araçları) fonksiyonu gibi çevresel performanslarını test için komple sistemler sunulmaktadır.


Kontrollü Atmosfer İşlem Ortamları

Ortam sıcaklığı, bağıl nem, hava hızı, basınç, IAQ ve temiz odalar, beyaz odaları, laboratuvarlar, depolar, mağaralar ve seralarda en uygun depolama ve proses amacıyla ilgili diğer parametrelerin izlenmesi hizmeti sunulmaktadır.


Müzeler ve Tarihi Eserler

Türkiye'nin muazzam kültürel ve sanatsal mirası ve en ünlü restorasyon enstitüleri ile işbirliği içindeki, LSI Lastem müzeler, arkeolojik ve doğal mağaralarda eserlerin korunmasını etkileyecek kritik çevresel ve kimyasal parametreleri izleme çözümleri sunmaktadır.